Ana SayfaUYDUÇanak Anten Montajı

Facebook'ta Paylaş

                 SERVİS NUMARAMIZ
servis numaramız

Çanak Anten Montajı

Çanak Anten Montajı

 

Çanak anten kurulumlarınız itina ile yapılır.İster iş yerinize ister yazlık yada evinize çanak anten kurulumlarını bize bırakın.Çanak ayar cihazı ile profesyonel bir şekilde binanızdaki en uygun yer tespit edilip çanak anten kurulumu gerçekleştirilir.

 

Çanak anten kurulumunda dikkat ettiğimiz birinci nokta uyduyu en iyi görebilecek şekilde konumlandırma ve çanak anten montajını sağlamaktır.Çanak yönü ve önünde engel vb.şeyler olduğunda kanal listenizde eksiklik ve tam sinyal almama sorunlarının önüne geçmek için yer tespiti çok önemlidir.

 

çanak anten montaj işlemi bittiğinde su alabilecek aksesuarların yalıtım işlemi yapılır.bu işlem gerek yağmur ve karlı havalarda arıza yapma olasılığınızı azaltacaktır.

 

 

Çanak anten kurulumlarında malzeme temini avrupa teknik servis tarafından yapılması istendiğinde tanınmış markaların onayladıkları çanak anten ve aksesuarlarını kullanmaktayız.

 

Çanak anten uydu anteni arızalarının başlıca sorunları hava şartlarıdır.Yağmur kar fırtına iyi montaj yapılmamış bir çanak antenin arızalanmasına sebep olur.

 

Rüzgar çanak antenin yönünü değiştirir sinyal azalır yada hiç gelmez.!

 

Yağmur ve kar  iyi izole edilmemiş çanak anten elemanların su içinde kalıp arızalanması sebep olur sinyal kaybolur.

 

Çanak anten montajı hızlı ve profesyonel bir şekilde avrupa teknik servis tarafından garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler...

REFERANSLARIMIZ

Native RTL Support

  • Mavi iç ve Dış Ticaret."Esenyurt" (Uydu + Bilgisayar Bakım Anlaşması + Güvenlik Kamerası)
  • Şişli Öğretmen Evi "Şişli ( Güvenlik Kamerası)
  • Gürsan Alüminyum "Hadımköy" (Güvenlik Kamerası)

İletişim

Ultimate Browsers Support

  • 0 212 452 88 80
  • 0 541 511 10 34
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Go to top