Güvenlik Alarm Bilgilendirme

  1. Güvenlik Alarm Sisteminizin Düzenli Bakımlarını Yaptırmanız Güvenliğinizi Artırır... 
  2. Kablosuz Alarm Sistemi Kullanıyorsanız Zayıf Pilleri Değiştirin.Olası Pil Sorunlarından Kaynaklanan Güvenlik Açığını Kapatır.

Güvenlik Alarm Bilgilendirme

  • Vip34 Servis  Müşterilerine 7 Gün 12 Saat Güvenlik Alarm Sistemleri Konusunda Hizmet Vermektedir.
  • Bir Telefon İle Güvenlik Alarmı Servis Ekiplerimiz İstanbul Avrupa Yakasında Sizlere Hızlı  Servis İmkanı Sunmaktadır.
Ana SayfaALARMİşyeri Güvenlik Alarm Sistemleri

Facebook'ta Paylaş

                 SERVİS NUMARAMIZ
servis numaramız

İşyeri Güvenlik Alarm Sistemleri

İşyeri Güvenlik Alarm Sistemi

Günümüz artık malesef iş yerlerini iyi korumamız gerekmekte.İş yeriniz güvenlik alarm sistemi yaptırmak için ilk başta iş yerinize giriş çıkış kapı ve pencerelerin sayısına göre hareket etmek gerekmektedir.

 

 

Genelde küçük işletmelerde 1 kapı ve 1 pencere bulunmaktadır.Aslında bu iş yerleri korumak en kolay iştir.Çünkü giriş ve çıkışları en azdır.Fakat buna rağmen küçük işletmeler en çok hırsızlığa uğrayan yerlerdir.bunun nedeni ise güvenlik alarm sistemi yaptırmamalarıdır.

 

 

Bizim en çok karşılaştığımız durumlar genelde işletmeler bir iki hırsızlık olayı yaşayıp zarar uğradıktan sonra güvenlik sistemi yaptırmaya karar verirler.Aslında bir işyeri kurulurken en başta güvenlik alarm sistemi kurulmalıdır.bunu izleyen ise Güvenlik kamera sistemi olmalıdır.

 

Lütfen Hırsızlık olaylarına maruz kalmadan bir an önce bizimle iletişime geçin ve iş yerinize en uygun şekli ile güvenlik alarm sistemini kuralım.

 

 

Eğer sizinde başınızdan hırsızlık olayları geçti ise zararın neresinden dönerseniz kardır ata sözünü yine unutmamakta fayda var.

 

İstanbul Avrupa bölgesinde iş yeriniz nerede olursa olsun lütfen bizimle iletişime geçin biran önce iş yerinizin güvenlik alarm sistemini kuralım.

REFERANSLARIMIZ

Native RTL Support

  • Mavi iç ve Dış Ticaret."Esenyurt" (Uydu + Bilgisayar Bakım Anlaşması + Güvenlik Kamerası)
  • Şişli Öğretmen Evi "Şişli ( Güvenlik Kamerası)
  • Gürsan Alüminyum "Hadımköy" (Güvenlik Kamerası)

İletişim

Ultimate Browsers Support

  • 0 212 452 88 80
  • 0 541 511 10 34
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Go to top